hurtownia opon b2b

10 lat Platformaopon.pl

Platformaopon.pl ma już 10 lat i trzeba przyznać, że w czasie swojej działalności osiągnęła naprawdę duży sukces. Swoje konta w tym serwisie ma już 6 700 użytkowników. To zarówno pośrednicy, dla których podstawową działalnością jest sprzedaż opony i felgi różnego typu, ale też warsztaty samochodowe, serwisy czy sklepy z akcesoriami motoryzacyjnymi, które tego rodzaju produkty mają w swojej ofercie skierowanej do klientów indywidualnych.

Z okazji 10-lecia działalności platformy dla wszystkich, którzy zechcą założyć konta w kwietniu, a tym samym dołączyć do grona użytkowników, Platformaopon.pl przygotowała specjalne upominki powitalne. Wystarczy tylko zarejestrować się i wykonać pierwszy zakup. W ofercie podmiotów, takich jak hurtownia opon całorocznych znajdują się opony różnego typu, dętki czy właśnie felgi. Można je nabywać w ilościach hurtowych albo detalicznych. To dzięki temu każde zamówienie spełnia indywidualne potrzeby wszystkich firm.

Jak przebiega współpraca B2B na Platformaopon.pl?

Wystarczy założyć bezpłatne konto, by móc składać zamówienia. Platformę wyróżnia zestawienie najlepszych hurtowni i pośredników, którzy oferują jakościowe produkty motoryzacyjne, głównie opony na terenie całego kraju. Nie ma w tym przypadku ograniczeń lokalnych, bo przesyłka z potrzebnymi oponami zostanie szybko dostarczona pod wskazany adres. Dla samych warsztatów samochodowych, serwisów czy sklepów to korzystne rozwiązanie, tym bardziej że opony rolnicze, osobowe, ciężarowe, motocyklowe czy przemysłowe mogą być teraz zamawiane również w małych ilościach, zgodnie z zapotrzebowaniem klientów. Nie trzeba ich więc magazynować ani realizować inwestycji, które nie przyniosą zysku albo wygenerują go z dużym opóźnieniem. Przy okazji specjalnej promocji warto założyć konto chociaż testowo i przekonać się, jak działa Platformaopon.pl i jakie korzyści biznesowe można dzięki niej zyskać.