Helio Partnerem na Mistrzostwach Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej

W najbliższą sobotę 29 kwietnia na stadionie OSiR Bemowo w Warszawie odbędzie się wielkie święto polskiej piłki nożnej – XIV Mistrzostwa Polski Dzieci z Domów Dziecka w Piłce Nożnej.

W XIV Mistrzostwach Polski weźmie udział 36 drużyn z domów dziecka z całej Polski (dziewczęta i chłopcy do 17 roku życia). Jak co roku młodym zawodnikom kibicować będą byli reprezentanci Polski w piłce nożnej, którzy tradycyjnie zmierzą się z najlepszymi zawodnikami Mistrzostw w meczu pokazowym. W tym roku swoją obecność na turnieju zapowiedzieli m.in. Dariusz Dziekanowski, Jacek Krzynówek, Tomasz Kłos i Marek Jóźwiak.

Firma HELIO, która bardzo chętnie angażuje się w akcje społeczne po raz kolejny została Partnerem tegorocznych Mistrzostw w piłce nożnej, by wspólnie z organizatorem – Stowarzyszeniem „Nadzieja na Mundial” wspierać dzieci z domów dziecka!

Gorąco zapraszamy wszystkich do wspólnego kibicowania młodym piłkarzom razem z HELIO! Każdy może się przyłączyć do naszej wielkiej światowej piłkarskiej rodziny i pomóc dzieciom spełnić ich sportowe marzenia!

Patronem medialnym turnieju jest TVP SPORT oraz PAP. Partnerem strategicznym wydarzenia zostało m.st Warszawa.

Czekaja nas wyjątkowo zacięte mecze, to będzie wspaniały turniej!

Po więcej informacji zapraszamy na stronę

https://nadziejanamundial.pl/