wynajem macbook

Czy wynajem komputera do firmy się opłaca?

Wiele firm rozpoczynających swoją działalność nie jest w stanie pokryć wysokich kosztów zakupu sprzętu elektronicznego: komputerów, laptopów, telefonów czy nawet urządzeń wielofunkcyjnych do biura. To często wydatek na poziomie do kilkudziesięciu tysięcy złotych, zakładając zakup sprzętu za gotówkę.

Wynajem sprzętu Apple wydaje się rozsądnym wyjściem, szczególnie jeśli liczy się ograniczenie wydatków z budżetu firmowego. Wystarczy podpisać umowę wynajmu komputera z wypożyczalnią, ustalić zakres usług, a także wybrać sprzęt, który zostanie użyczony na mocy umowy dzierżawy sprzętu. To nie tylko ogromna oszczędność, ale także możliwość pozyskania najnowszego sprzętu dla swojego przedsiębiorstwa. Możesz też wybrać wynajem MacBook, jeśli zależy Ci na maksimum wydajności laptopa, a także ponadczasowym designie sprzętu.

Dlaczego warto postawić na wynajem komputera?

Jest naprawdę wiele powodów, dla których warto zdecydować się na wynajem sprzętu Apple. Takie rozwiązanie to szansa na dostęp do najnowszego sprzętu biurowego z aktualnym i legalnym oprogramowaniem oraz brak konieczności podpisywania długoterminowej umowy z firmą wypożyczającą sprzęt. Standardowa umowa trwa przez 12 miesięcy, a w tym czasie możesz też wymienić sprzęt na nowy. Nie martwisz się o naprawy, zakup oprogramowania ani serwisowanie sprzętu zgodnie z gwarancją – to oszczędność nawet kilkunastu tysięcy złotych rocznie!