sukienka na wesele

Sukienka na wesele dla świadkowej

Wesele t o bardzo ważny dzień w życiu pani młodej, w tym dniu bardzo ważna rolę odgrywa także świadkowa, która mus wyglądać równie elegancko dostojnie i szykownie. Nie powinna jednak przyćmić swą kreacją samej panny młodej. Sukienka na wesele dla świadkowej ma zatem ogromne znaczenie, dlatego tez jej wybór oraz poszukiwania nie powinny zostać odłożone na ostatnią chwilę.

Sukienka dla świadkowej

Świadkowa w dniu ślubu powinna być równie elegancka jak sama panna młoda jednak nie może wyglądać lepiej. Przy wyborze sukienki na wesele dla świadkowej bardzo często ostatnie zdanie ma sama panna młoda. Coraz częściej to ona narzuca świadkowej oraz towarzyszącym jej druhnom jak ma wyglądać ich sukienka. Jeżeli pana młoda ma przemyślany cały klimat wesela, z pewnością zależy jej także na odpowiednim kolorze oraz stylu sukienki dla świadkowej.  ostatnich latach najczęściej stawia się na długie sukienki do samej ziemi, często także z trenem. W zasadzie dla panny młodej najważniejsze jet to aby kolor sukienki wpisywać się w klimat oraz charakter wesela. Natomiast sama sukienka dla świadkowej może mieć charakter sukienki z długim rękawem bądź tez sukienki z krótkim rękawem.

Suknie na wesele dla świadkowej są bardzo różne jednak coraz częściej panie decydują się na dopasowane sukienki bądź też lekkie zwiewne sukienki w stylu boho.

kolor sukienki dla świadkowej

Coraz częściej wesele które kończą się tańcami do białego rana na sali mają swój motyw przewodni bądź też kolor przewodni wesela. Najczęściej jednak stawia się na sukienki w stonowanych kolorach, są to pastelowe odcienie bądź tez kolory ziemi jak beże czy szarości. Jeszcze niedawno wielkim fopa było założenie przez panie sukienki w kolorze biłam, ten kolor był przeznaczony tylko  wyłącznie dla samej pani młodej. Dziś wygląda to zupełnie inaczej ponieważ coraz częściej sukienki na wesele dla świadkowej sa w kolorze białym, perłowym, kości słoniowej czy też złamanej bieli.

Krój sukienki dla świadkowej

Delikatna dopasowana sukienka jest cały czas modna, zarówno dla samej panny młodej jaki i świadkowej czy pozostałych gości weselnej. Obcisła sukienka jeszcze bardziej podkreśla kobiece kształty i uwidacznia wszystkie walory. Jednak na takie sukienki mogą sobie pozwolić tylko panie o nieskazitelnej figurze. Bardzo często na weselach pojawiaj się tez długie sukienki z trenem bądź zwiewne sukienki w stylu boho. które są niezwykle urokliwe i dziewczęce. W tym roku do łask powracają także wszelkiego rodzaju gorsety podkreślające talie. Najczęściej zakładana jest do nich cekinowa spódnica bądź spódnice tiulowe oraz satynowe. Są to stylizacje dwuczęściowe , które stają sę w ostatnim czasie coraz bardziej modne i popularne nie tylko na weselach.